Selectează formatul cotelor
  • +125 Cote americane
  • 5/4 Cote fracționare
  • 2.25 Cote zecimale
Tamworth FC logo
3 - 2
Rezultat Final
Worthing FC logo
National League 2026/2027
Anglia
/
National League 2026/2027
/
The Lamb Ground

vs
Ponturi, Statistici și Cote

Fotbal Sponsorizat de Betano

Tamworth FC vs Worthing FC Predicții

  • Tamworth a pierdut singurul meci de campionat de acasă din National League 2026-2027, cu o medie de 1.00 goluri marcate și 2.00 primite pe meci.
  • Worthing FC a câștigat singurul său meci de campionat în deplasare, cu medii de 3.00 goluri marcate și 2.00 primite.
  • Kieren Donnelly este golgheterul lui Tamworth, cu 3 goluri în 3 meciuri, marcând 3 din ultimele 10 goluri ale echipei.

Stiluri opuse pe Lamb Ground

Ciocnirea de stiluri, nu numele sau forma, ar trebui să o ducă pe Worthing FC spre victoria oaspeților vineri, pe Lamb Ground. Fotbalul fluid și ofensiv al echipei lui Adam Hinshelwood are avantaj în fața sistemului compact 4-4-2 al lui Andy Peaks.

Tamworth ocupă locul 22, cu 1 punct din 3 meciuri, în timp ce Worthing este pe locul 9, cu 6 puncte din 3 meciuri. Care este adevărata problemă a gazdelor? Cifra de 1.00 goluri marcate pe meci acasă sună deja ca un avertisment.

Cota pentru victoria oaspeților este 2.75, iar egalul la 3.5 rămâne atractiv. Cota de 2.25 pentru victoria gazdelor pare ridicată, deși Tamworth pornește favorită.

Golurile au propria lor cotă

Formă recentă:

Tamworth vine după două înfrângeri, după ce a pierdut acasă cu 1-2 în fața lui AFC Fylde și a cedat cu 4-1 în deplasare la Halifax Town. Worthing a pierdut acasă cu 1-2 în fața lui Forest Green Rovers, dar a răspuns printr-o victorie cu 1-0 acasă împotriva lui Wealdstone FC.

Statistici acasă/deplasare:

Gazdele au pierdut singurul meci de campionat jucat acasă, iar Worthing și-a câștigat singura deplasare din campionat. Diferența nu garantează un meci comod, dar explică de ce stilul oaspeților cântărește mai mult.

Recomandări:

Victoria oaspeților rămâne direcția meciului, dar valoarea reală nu stă la 2.75, ci în goluri.

  • Peste 2.5 goluri la 1.62 și Ambele echipe marchează (GG) la 1.5 sunt alegeri susținute de fotbalul ofensiv al lui Worthing și de golul lui Dominic Hutchinson în 3 meciuri din National League.
  • Tamworth va juca adesea defensiv, cu amenințare pe contraatac și la fazele fixe, iar Kieren Donnelly rămâne principala sa armă ofensivă.
Adaugă-ne ca sursă preferată pe Google

Ponturi Pro

  • Pus la cota
    3.08
    Rezultat Final 1X2
    Worthing FC
    Pierdut
    Explicatie
    • În National League 2026-2027, Worthing FC are un golaveraj de +1 și 2 victorii, în timp ce Tamworth FC nu are nicio victorie.
    • Când joacă în deplasare, Worthing FC marchează în medie 3,0 goluri și primește 2,0, ceea ce le oferă un avantaj ofensiv pe teren străin.
    • În ultimele 5 meciuri, Worthing FC a câștigat de 3 ori, inclusiv o victorie în deplasare cu 3-2, demonstrând că poate închide meciurile strânse.
  • Pus la cota
    1.62
    Peste/Sub
    Peste 2.5
    Câștigat
    Explicatie
    • În meciurile din National League 2026-2027 cu Tamworth FC se marchează în medie 4,67 goluri pe meci, ceea ce susține puternic peste 2,5 goluri.
    • În deplasare, meciurile lui Worthing FC au avut o medie de 5,0 goluri pe meci, indicând partide de obicei cu multe goluri.
    • În ultimele 5 meciuri ale lui Tamworth FC s-au marcat 22 de goluri în total (4,4 pe meci), deci partidele recente au fost foarte deschise.
  • Pus la cota
    1.53
    Ambele să înscrie
    Da
    Câștigat
    Explicatie
    • În meciurile cu Tamworth FC ambele echipe au marcat în 100,0% din cazuri în acest sezon, ceea ce favorizează clar opțiunea Ambele echipe marchează - Da.
    • În deplasare, meciurile lui Worthing FC au avut ambele echipe marcând în 100,0% din cazuri, deci marchează și primește des pe teren străin.
    • În ultimele 5 meciuri ale lui Tamworth FC, fiecare partidă a avut goluri de ambele părți, ceea ce întărește pronosticul Ambele echipe marchează.

Statistici Meci

Statistici Meci

Nu există informații pentru această selecție
Tamworth FC logo

Ultimele 1 meciuri directe

  • 1
    Câștigat
  • 0
    X
  • 0
    Câștigat
Worthing FC logo

H2H

  • aug. 28 2026
    N/A
    Worthing FC logo
    Tamworth FC
    3
    Worthing FC logo
    Worthing FC
    2

Ponturi

Nu există informații pentru această selecție

Oferte Pariuri

  • Logo-ul SuperBet
    SuperBet
    country

    100% Până la 500 RON Bonus de Bun Venit Sport de la Superbet

    Ai reușit să revendici bonusul?
    L1203785W001253
  • Logo-ul Get's Bet
    Get's Bet
    country

    25% Până la 250 RON Bonus de Bun Venit de la Get's Bet

    Ai reușit să revendici bonusul?
    L1173107W000815
  • Logo-ul AdmiralBet
    AdmiralBet
    country

    250% Pana la 1000 Lei Pachet Bun-Venit de Sport de la AdmiralBet

    Verificat!
    Ai reușit să revendici bonusul?
    L1213822W001268
  • Logo-ul Betano
    Betano
    country

    100% Până la 500 RON Pariu Fără Risc de la Betano

    Ai reușit să revendici bonusul?
    *OFERTĂ VALABILĂ PENTRU CONTURI NOI
  • Logo-ul WinBoss Casino
    WinBoss Casino
    country

    Până la 1000 RON Pariu Gratuit Freebet de Bun Venit de la WinBoss

    Ai reușit să revendici bonusul?
    L1213823W001269
  • Logo-ul Mr Bit Casino
    Mr Bit Casino
    country

    100% Până la 200 RON Bonus de Bun Venit de la Mr Bit

    Recomandat
    Ai reușit să revendici bonusul?
    L1213854W001295

Meciuri National League

  • National League 2026/2027 National League 2026/2027
    1. Acasă
    2. X
    3. Deplasare

Info

  • Care echipa dintre Tamworth FC si Worthing FC are cele mai bune rezultate in ultimele 5 meciuri?

    Tamworth FC are 1 victorii, 1 egaluri si 3 infrangeri, in timp ce Worthing FC are 2 victorii, 0 egaluri si 3 infrangeri.

  • Cine sunt cei mai buni marcatori pentru Tamworth FC si Worthing FC in National League?

    Cei mai marcatori in National League sunt Kieren Donnelly pentru Tamworth FC cu 4 goluri si Razzaq Coleman De-Graft pentru Worthing FC cu 3 reusite.

  • Cine a inscris golurile in ultimul meci dintre Tamworth FC si Worthing FC?

    In ultimul meci dintre Tamworth FC si Worthing FC golurile au fost inscrise de catre roberts morgan, Jose Marquez, Nathan Tshikuna, Jack Wadham, Dan Creaney

Autor

BetBrain Recomandă

  • Logo-ul Mr Bit Casino
    Mr Bit Casino
    country

    Mr Bit Casino oferă un Bonus de Bun Venit de 100% până la 1000 RON + 250 de Rotiri Gratuite la Shining Crown

    Recomandat
    Ai reușit să revendici bonusul?
    L1213854W001295
Fii parte din comunitate!

Statistici National League

  • Goluri Marcate logo
  • Goluri (ø)
  • Goluri R1
  • Goluri R2
  • Goluri Rapide (1'-10')
  • Goluri Târzii (+85')
  • Goluri Din Penalty
  • Goluri Cu Capul
  • Goluri Din Lovitură Liberă
Nu există informații pentru această selecție

Statistici Jucători

Nume
Kieren Donnelly
4 0 2 0 5 431
TJ Bramble
1 0 0 0 5 374
Morgan Roberts
1 0 0 0 5 351
Nathan Tshikuna
1 0 0 0 5 213
Ben Milnes
1 0 1 0 5 196

Clasament National League

14
Logo-ul Worthing FC
5 2 0 3 9:10 6
19
Logo-ul Tamworth FC
5 1 1 3 10:14 4
Glosar
  • M: Meciuri Jucate
  • V: Victorii
  • E: Egaluri
  • Î: Înfrângeri
  • G: Goluri
  • P: Puncte

Acumulatoare

Înregistrează-te

Ai deja un cont BetBrain?